Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Obbe

Është emri yt Obbe? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Opu, Obi, Obe, Offa, Obie, Oiva, Ouahib, Oof
Vajza me tinguj të ngjashëm:Oba, Ovy, Ovi, Ove, Ova, Ovia, Opa, Ouafa
Vlerësimi:
4/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 25 Obbe's në Facebook. Pozicioni #493879
Kategoritë:Emrat Frisian - Emrat e shkurtër
Komente nga ObbePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Obbe? Voto për emrin tënd


Është emri yt Obbe? Voto për emrin tënd