Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ova

Është emri yt Ova? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Opu, Obi, Obe, Obbe, Offa, Obie, Oiva, Ouahib
Vajza me tinguj të ngjashëm:Oba, Ovy, Ovi, Ove, Opa, Ovia, Ouafa, Oafe
Vlerësimi:
4/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 7 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 715 Ova's në Facebook. Pozicioni #43620
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Emrat Top1000 amerikanë në 1901
Komente nga OvaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ova? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ova? Voto për emrin tënd