Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ninh Đức Linh

Është emri yt Ninh Đức Linh? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Noslen, Neklan, Nawaz Islam, Ngọc Lân, Nikilion, Noah Colin, Nick Elouan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nicolina, Nicoline, Nikolina, Ngọc Lan, Nicolien, Nicolene, Neslihan, Nikoline
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:
Komente nga Ninh Đức LinhPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ninh Đức Linh? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ninh Đức Linh? Voto për emrin tënd