Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Nickson

Është emri yt Nickson? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Nazmi, Najam, Najm, Nasim, Nikson, Nizam, Nixon, Nazim
Vajza me tinguj të ngjashëm:Negina, Nazmiye, Nekane, Nekana, Nazima, Nighean, Nighinn, Nessamone
Vlerësimi:
4.5/5
yje 63 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 51 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 49 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 50 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 55 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 55 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3585 Nickson's në Facebook. Pozicioni #13252
Kategoritë:Emra gjermanë - Top 100 Swahilian emrat - Popullore Swahilian emrat boy - Popullore portugalisht emrat boy
Komente nga NicksonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nickson? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nickson? Voto për emrin tënd