Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Nelina

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Nelina.
Është emri yt Nelina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Horned
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Cornelis
Djem me tinguj të ngjashëm:Nolan, Nulan, Nolyn, Neilan, Nullan, Niallen, Nolen, Nelmy
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nalan, Neylan, Naolin, Noellene, Noelani, Nilena, Neoleni, Neilina
Vlerësimi:
4.5/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 10 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 225 Nelina's në Facebook. Pozicioni #100250
Kategoritë:Top 100 bulgarian emrat - Popullore bulgarian emrat vajzë
Komente nga NelinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nelina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nelina? Voto për emrin tënd