Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Nalan

Është emri yt Nalan? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Nolan, Nulan, Nolyn, Neilan, Nullan, Niallen, Nolen, Nelmy
Vajza me tinguj të ngjashëm:Neylan, Naolin, Noellene, Noelani, Nilena, Neoleni, Neilina, Nayelin
Vlerësimi:
4/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 2/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 4 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1435 Nalan's në Facebook. Pozicioni #26275
Kategoritë:Emrat e bebeve vajza me 5 shkronja
Komente nga NalanPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nalan? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nalan? Voto për emrin tënd