Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Natasya

Është emri yt Natasya? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Nidus, Naitik, Niets, Nanda Dwi Cahya, Nitesh, Natesha, Nitish, Nidhug
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nadja, Natasha, Nautica, Natasa, Natassha, Natsu, Nathacha, Nitza
Vlerësimi:
4.5/5
yje 51 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 31 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 31 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 31 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 47 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 46 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4830 Natasya's në Facebook. Pozicioni #10491
Kategoritë:Popullore indonezian emrat vajzë
Komente nga NatasyaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Natasya? Voto për emrin tënd


Është emri yt Natasya? Voto për emrin tënd