Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Myrtilla

Është emri yt Myrtilla? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:myrtle
Djem me tinguj të ngjashëm:Martelli, Martel, Martell, Mardel, Mridul, Mertel, Martial, Murthuile
Vajza me tinguj të ngjashëm:Myrtle, Mridula, Meridel, Maridel, Myrthle, Mirtill Hella, Myrtel, Martyel
Vlerësimi:
1.5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5 Myrtilla's në Facebook. Pozicioni #2527464
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga MyrtillaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Myrtilla? Voto për emrin tënd


Është emri yt Myrtilla? Voto për emrin tënd