Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Martial

Është emri yt Martial? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Martialis
Djem me tinguj të ngjashëm:Martelli, Martel, Martell, Mardel, Mridul, Mertel, Murthuile, Morthwyl
Vajza me tinguj të ngjashëm:Myrtle, Mridula, Meridel, Maridel, Myrthle, Mirtill Hella, Myrtilla, Myrtel
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2030 Martial's në Facebook. Pozicioni #20297
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga MartialPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Martial? Voto për emrin tënd


Është emri yt Martial? Voto për emrin tënd