Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Martell

Është emri yt Martell? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Martelli, Martel, Mardel, Mridul, Mertel, Martial, Murthuile, Morthwyl
Vajza me tinguj të ngjashëm:Myrtle, Mridula, Meridel, Maridel, Myrthle, Mirtill Hella, Myrtilla, Myrtel
Vlerësimi:
5/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 9 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3740 Martell's në Facebook. Pozicioni #12837
Kategoritë:Emra gjermanë - Emrat Top1000 amerikanë në 1990
Komente nga MartellPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Martell? Voto për emrin tënd


Është emri yt Martell? Voto për emrin tënd