Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Meridel

Është emri yt Meridel? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Martelli, Martel, Martell, Mardel, Mridul, Mertel, Martial, Murthuile
Vajza me tinguj të ngjashëm:Myrtle, Mridula, Maridel, Myrthle, Mirtill Hella, Myrtilla, Myrtel, Martyel
Vlerësimi:
3/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 135 Meridel's në Facebook. Pozicioni #145363
Kategoritë:
Komente nga MeridelPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Meridel? Voto për emrin tënd


Është emri yt Meridel? Voto për emrin tënd