Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Mercédesz

Është emri yt Mercédesz? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Marquitos, Margethus, Marius D. Coka, Murugathas
Vajza me tinguj të ngjashëm:Mercedes, Morcades, Ma.mercedes, Marketka, Mersedes, Merijtje, Margitka, Marijtje
Vlerësimi:
4/5
yje 28 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 23 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 23 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 23 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 28 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 27 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 90 Mercédesz's në Facebook. Pozicioni #195165
Kategoritë:Popullore hungarez emrat vajzë
Komente nga MercédeszPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Mercédesz? Voto për emrin tënd


Është emri yt Mercédesz? Voto për emrin tënd