Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Marenda

Është emri yt Marenda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Mermet, Maryanto, Meremoth, Murandi, Marwand, Mar'i Muhummad
Vajza me tinguj të ngjashëm:Miranda, Merinda, Meranda, Mirinda, Myranda, Marianda, Merinde, Meronothite
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 340 Marenda's në Facebook. Pozicioni #74530
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga MarendaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Marenda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Marenda? Voto për emrin tënd