Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Manfried

Është emri yt Manfried? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Manfred, Meinfrid, Manfrit, Meinfried, Manfredo, Mombert, Mumbert, Manfrid
Vajza me tinguj të ngjashëm:Maybritt, Manpreet, Mébrit, Maibrit, Mefharet, Maivrytt, Mefaret, Maibritt
Vlerësimi:
2.5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 2/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 35 Manfried's në Facebook. Pozicioni #389498
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga ManfriedPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Manfried? Voto për emrin tënd


Është emri yt Manfried? Voto për emrin tënd