Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Manfredo

Është emri yt Manfredo? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Manfred
Djem me tinguj të ngjashëm:Manfred, Manfried, Meinfrid, Manfrit, Meinfried, Mombert, Mumbert, Manfrid
Vajza me tinguj të ngjashëm:Maybritt, Manpreet, Mébrit, Maibrit, Mefharet, Maivrytt, Mefaret, Maibritt
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 335 Manfredo's në Facebook. Pozicioni #75305
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga ManfredoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Manfredo? Voto për emrin tënd


Është emri yt Manfredo? Voto për emrin tënd