Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Manfrid

Është emri yt Manfrid? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Manfred, Manfried, Meinfrid, Manfrit, Meinfried, Manfredo, Mombert, Mumbert
Vajza me tinguj të ngjashëm:Maybritt, Manpreet, Mébrit, Maibrit, Mefharet, Maivrytt, Mefaret, Maibritt
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 30 Manfrid's në Facebook. Pozicioni #437494
Kategoritë:
Komente nga ManfridPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Manfrid? Voto për emrin tënd


Është emri yt Manfrid? Voto për emrin tënd