Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Manfred

Është emri yt Manfred? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Manfredo
Djem me tinguj të ngjashëm:Manfried, Meinfrid, Manfrit, Meinfried, Mumbert, Mombert, Manfredo, Manfrid
Vajza me tinguj të ngjashëm:Maybritt, Manpreet, Mébrit, Maibrit, Mefharet, Maivrytt, Mefaret, Maibritt
Vlerësimi:
4.5/5
yje 37 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 24 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 23 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 24 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 34 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 34 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 9635 Manfred's në Facebook. Pozicioni #6092
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore çek emrat boy - Popullore gjermanisht emrat boy
Komente nga ManfredPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Manfred? Voto për emrin tënd


Është emri yt Manfred? Voto për emrin tënd