Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Maksymilian

Është emri yt Maksymilian? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Maximiliaan
Djem me tinguj të ngjashëm:Maximiliano, Massimiliano, Maximilian, Maximiliaan, Maximillian, Maksimillian, Maximilien, Maksimilian
Vajza me tinguj të ngjashëm:Maximilienne, Macymilliane, Maximiliane, Maximiliana, Maikhanhlinh, Macmillani, Maximilan, Mai Khánh Linh
Vlerësimi:
5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 215 Maksymilian's në Facebook. Pozicioni #103834
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga MaksymilianPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Maksymilian? Voto për emrin tënd


Është emri yt Maksymilian? Voto për emrin tënd