Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Massimiliano

Është emri yt Massimiliano? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Maximiliaan
Djem me tinguj të ngjashëm:Maximiliano, Maximilian, Maximiliaan, Maximillian, Maksimillian, Maximilien, Maksimilian, Massemilliano
Vajza me tinguj të ngjashëm:Maximilienne, Macymilliane, Maximiliane, Maximiliana, Maikhanhlinh, Macmillani, Maximilan, Mai Khánh Linh
Vlerësimi:
4.5/5
yje 13 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 13 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 13 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3960 Massimiliano's në Facebook. Pozicioni #12276
Kategoritë:Emra italiane - Popullore italian emrat boy
Komente nga MassimilianoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Massimiliano? Voto për emrin tënd


Është emri yt Massimiliano? Voto për emrin tënd