Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Maximilian

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Maximilian.
Është emri yt Maximilian? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Pak
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Maximiliaan
Variante:Maxie
Djem me tinguj të ngjashëm:Maximiliano, Massimiliano, Maximiliaan, Maximillian, Maksimillian, Maximilien, Maksimilian, Massemilliano
Vajza me tinguj të ngjashëm:Maximilienne, Macymilliane, Maximiliane, Maximiliana, Maikhanhlinh, Macmillani, Maximilan, Mai Khánh Linh
Vlerësimi:
4/5
yje 39 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 30 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 30 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 30 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 38 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 36 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 9960 Maximilian's në Facebook. Pozicioni #5952
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore suedez emrat boy - Popullore anglisht emrat boy - Popullore norvegjez emrat boy - Popullore gjermanisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1993
Komente nga MaximilianPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Maximilian? Voto për emrin tënd


Është emri yt Maximilian? Voto për emrin tënd