Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Maximillian

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Maximillian.
Është emri yt Maximillian? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Pak
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Maximilianus
Djem me tinguj të ngjashëm:Maximiliano, Massimiliano, Maximilian, Maximiliaan, Maksimillian, Maximilien, Maksimilian, Massemilliano
Vajza me tinguj të ngjashëm:Maximilienne, Macymilliane, Maximiliane, Maximiliana, Maikhanhlinh, Macmillani, Maximilan, Mai Khánh Linh
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3525 Maximillian's në Facebook. Pozicioni #13427
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1999
Komente nga MaximillianPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Maximillian? Voto për emrin tënd


Është emri yt Maximillian? Voto për emrin tënd