Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lynley

Është emri yt Lynley? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Leonel, Lionel, Lionell, Lemuel, Linly, Lyonel, Lonnell, Limuel
Vajza me tinguj të ngjashëm:Leonela, Lanelle, Leonella, Leonila, Linieli, Lynelle, Leunelle, Lloumila
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3020 Lynley's në Facebook. Pozicioni #15158
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga LynleyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lynley? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lynley? Voto për emrin tënd