Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kyrillos

Është emri yt Kyrillos? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Kyros
Variante:Cyrillus, Kirill, Κυριλλος
Djem me tinguj të ngjashëm:Karlis, Karolek, Karls, Krelis, Karolis, Kārlis, Kerlis, Kirelus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Karleigh, Karlesha, Karlishia, Kreliske, Karlij, Karelis, Kerlisha, Kyrolsha
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 355 Kyrillos's në Facebook. Pozicioni #72291
Kategoritë:Emrat greke
Komente nga KyrillosPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kyrillos? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kyrillos? Voto për emrin tënd