Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Karleigh

Është emri yt Karleigh? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Karlis, Karolek, Karls, Kyrillos, Krelis, Karolis, Kārlis, Kerlis
Vajza me tinguj të ngjashëm:Karlesha, Karlishia, Kreliske, Karlij, Karelis, Kerlisha, Kyrolsha, Karelys
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 2/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2175 Karleigh's në Facebook. Pozicioni #19333
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga KarleighPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Karleigh? Voto për emrin tënd


Është emri yt Karleigh? Voto për emrin tënd