Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Karelis

Është emri yt Karelis? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Karlis, Karolek, Karls, Kyrillos, Krelis, Karolis, Kārlis, Kerlis
Vajza me tinguj të ngjashëm:Karleigh, Karlesha, Karlishia, Kreliske, Karlij, Kerlisha, Kyrolsha, Kayra Elisa
Vlerësimi:
5/5
yje 13 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 12 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 12 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 12 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 12 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 12 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 150 Karelis's në Facebook. Pozicioni #135283
Kategoritë:
Komente nga KarelisPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Karelis? Voto për emrin tënd


Është emri yt Karelis? Voto për emrin tënd