Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Karlis

Është emri yt Karlis? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Karolek, Karls, Kyrillos, Krelis, Karolis, Kārlis, Kerlis, Kirelus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Karleigh, Karlesha, Karlishia, Kreliske, Karlij, Karelis, Kerlisha, Kyrolsha
Vlerësimi:
4.5/5
yje 14 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 12 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 11 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 12 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 13 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 11 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1695 Karlis's në Facebook. Pozicioni #23238
Kategoritë:Emrat Frëngjisht - Popullore letonisht emrat boy
Komente nga KarlisPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Karlis? Voto për emrin tënd


Është emri yt Karlis? Voto për emrin tënd