Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kyrie

Është emri yt Kyrie? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Kyrios
Djem me tinguj të ngjashëm:Kar, Kaiser, Ker, Kuro, Kor, Kerry, Kerr, Khayra
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kiara, Kaur, Kera, Kore, Kori, Karri, Kishori, Kesari
Vlerësimi:
4.5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 2.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4670 Kyrie's në Facebook. Pozicioni #10735
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga KyriePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kyrie? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kyrie? Voto për emrin tënd