Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kryšpín

Është emri yt Kryšpín? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Korbinian, Korbin, Karvan, Karbeno, Kurban, Kervin, Korban, Kirbyn
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kyrvienne, Karfin, Korvina, Korbininian
Vlerësimi:
5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 45 Kryšpín's në Facebook. Pozicioni #324767
Kategoritë:Popullore çek emrat boy
Komente nga KryšpínPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kryšpín? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kryšpín? Voto për emrin tënd