Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Korbin

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Korbin.
Është emri yt Korbin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:një
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Corvus
Djem me tinguj të ngjashëm:Korbinian, Karvan, Karbeno, Kryšpín, Kurban, Kervin, Korban, Kirbyn
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kyrvienne, Karfin, Korvina, Korbininian
Vlerësimi:
3/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 2/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 2/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1880 Korbin's në Facebook. Pozicioni #21504
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Popullore korean emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 2003
Komente nga KorbinPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Korbin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Korbin? Voto për emrin tënd