Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Korvina

Është emri yt Korvina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Corvinus
Djem me tinguj të ngjashëm:Korbinian, Korbin, Karvan, Karbeno, Kryšpín, Kurban, Kervin, Korban
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kyrvienne, Karfin, Korbininian
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10 Korvina's në Facebook. Pozicioni #1121045
Kategoritë:
Komente nga KorvinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Korvina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Korvina? Voto për emrin tënd