Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Korban

Është emri yt Korban? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Corvus
Djem me tinguj të ngjashëm:Korbinian, Korbin, Karvan, Karbeno, Kryšpín, Kurban, Kervin, Kirbyn
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kyrvienne, Karfin, Korvina, Korbininian
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 680 Korban's në Facebook. Pozicioni #45277
Kategoritë:Emra latin
Komente nga KorbanPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Korban? Voto për emrin tënd


Është emri yt Korban? Voto për emrin tënd