Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Koltin

Është emri yt Koltin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Kolten, Kelden, Kelton, Kolton, Keldan, Khaldun, Kleyton, Kaltum
Vajza me tinguj të ngjashëm:Keltoum, Kaliton, Klaudyna, Kalthoum, Keldna, Kaledin, Kalyton
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 235 Koltin's në Facebook. Pozicioni #97360
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga KoltinPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Koltin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Koltin? Voto për emrin tënd