Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kolten

Është emri yt Kolten? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Koltin, Kelden, Kelton, Kolton, Keldan, Khaldun, Kleyton, Kaltum
Vajza me tinguj të ngjashëm:Keltoum, Kaliton, Klaudyna, Kalthoum, Keldna, Kaledin, Kalyton
Vlerësimi:
4/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 1/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1495 Kolten's në Facebook. Pozicioni #25491
Kategoritë:Emra gjermanë - Emrat Top1000 amerikane në vitin 2009
Komente nga KoltenPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kolten? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kolten? Voto për emrin tënd