Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kelden

Është emri yt Kelden? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Koltin, Kolten, Kelton, Kolton, Keldan, Kleyton, Khaldun, Kaltum
Vajza me tinguj të ngjashëm:Keltoum, Kaliton, Klaudyna, Kalthoum, Keldna, Kaledin, Kalyton
Vlerësimi:
5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 1.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 2.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 255 Kelden's në Facebook. Pozicioni #91658
Kategoritë:Emrat skocez
Komente nga KeldenPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kelden? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kelden? Voto për emrin tënd