Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kelton

Është emri yt Kelton? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Koltin, Kolten, Kelden, Kolton, Keldan, Kleyton, Khaldun, Kaltum
Vajza me tinguj të ngjashëm:Keltoum, Kaliton, Klaudyna, Kalthoum, Keldna, Kaledin, Kalyton
Vlerësimi:
4.5/5
yje 20 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 15 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 15 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 15 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 19 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 19 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4115 Kelton's në Facebook. Pozicioni #11886
Kategoritë:Emrat irlandez - Emrat Top1000 amerikanë në 1996 - Emrat e bebeve djem me 6 shkronja
Komente nga KeltonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kelton? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kelton? Voto për emrin tënd