Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kaylan

Është emri yt Kaylan? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Kelman, Kilian, Kleon, Koloman, Kelmen, Kalen, Kalyan, Keleman
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kaylen, Kailyn, Kalyn, Kalima, Kaylin, Kolina, Kylin, Kelin
Vlerësimi:
4.5/5
yje 53 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 37 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 36 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 37 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 44 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 45 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5230 Kaylan's në Facebook. Pozicioni #9874
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore portugalisht emrat boy
Komente nga KaylanPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kaylan? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kaylan? Voto për emrin tënd