Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Karia

Është emri yt Karia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Kar, Kaiser, Ker, Kuro, Kor, Kerry, Kerr, Khayra
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kiara, Kaur, Kera, Kore, Kori, Karri, Kishori, Kesari
Vlerësimi:
4/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 2.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 8 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 575 Karia's në Facebook. Pozicioni #51012
Kategoritë:Emrat popullore në Pakistan - Emrat popullore vajzë në Pakistan
Komente nga KariaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Karia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Karia? Voto për emrin tënd