Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kailan

Është emri yt Kailan? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Kelman, Kilian, Kleon, Koloman, Kelmen, Kalen, Kalyan, Keleman
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kailyn, Kaylen, Kalyn, Kalima, Kaylin, Kolina, Kylin, Kelin
Vlerësimi:
5/5
yje 44 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 25 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 25 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 25 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 34 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 34 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 620 Kailan's në Facebook. Pozicioni #48373
Kategoritë:Popullore portugalisht emrat boy
Komente nga KailanPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kailan? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kailan? Voto për emrin tënd