Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kabir

Është emri yt Kabir? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Kaspar, Kuper, Keifer, Kasper, Kavera, Kubera, Keefer, Kabour
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kubra, Kabira, Kosovare, Kibariye, Kaveri, Kfira, Kubria, Kabeera
Vlerësimi:
5/5
yje 13 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 12 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 12 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 21405 Kabir's në Facebook. Pozicioni #3214
Kategoritë:Popullore italian emrat boy
Komente nga KabirPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kabir? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kabir? Voto për emrin tënd