Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Justyn

Është emri yt Justyn? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Justinus
Djem me tinguj të ngjashëm:Justin, Jayden, Justino, Jaden, Jatin, Jaeden, Johathan, Jeton
Vajza me tinguj të ngjashëm:Justina, Justine, Jadyn, Jestina, Justeene, Jessica Tatiana, Jestine, Jaydeen
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 6500 Justyn's në Facebook. Pozicioni #8312
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Emrat Top1000 amerikanë në 1996
Komente nga JustynPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Justyn? Voto për emrin tënd


Është emri yt Justyn? Voto për emrin tënd