Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Jovito

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Jovito.
Është emri yt Jovito? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Perëndia është me ne
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Japheth, Javid, Jhosafat, Jebediah, Jehoshaphat, Jefta, Javed, Jozafat
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jobeth, Jafita, Jobayda, Josabeth, Jbid, Jochebed, Jocabed, Jafit
Vlerësimi:
4/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 8 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2615 Jovito's në Facebook. Pozicioni #16849
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga JovitoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jovito? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jovito? Voto për emrin tënd