Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Jhosafat

Është emri yt Jhosafat? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Japheth, Javid, Jebediah, Jehoshaphat, Javed, Jefta, Jovito, Jozafat
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jobeth, Jafita, Jobayda, Josabeth, Jbid, Jochebed, Jocabed, Jafit
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10 Jhosafat's në Facebook. Pozicioni #1153997
Kategoritë:
Komente nga JhosafatPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jhosafat? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jhosafat? Voto për emrin tënd