Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Jovita

Është emri yt Jovita? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Japheth, Jhosafat, Javid, Jebediah, Jehoshaphat, Javed, Jefta, Jovito
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jobeth, Jafita, Jobayda, Josabeth, Jbid, Jochebed, Jocabed, Jafit
Vlerësimi:
4.5/5
yje 31 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 19 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 19 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 17 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 29 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 29 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 9305 Jovita's në Facebook. Pozicioni #6239
Kategoritë:Top 100 lituanez emrat - Emrat e Amerikës Latine - Popullore lituanez emrat vajzë - Popullore Swahilian emrat vajzë
Komente nga JovitaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jovita? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jovita? Voto për emrin tënd