Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Jefta

Është emri yt Jefta? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Japheth, Jhosafat, Javid, Jebediah, Jehoshaphat, Javed, Jozafat, Jovito
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jobeth, Jafita, Jobayda, Josabeth, Jbid, Jochebed, Jocabed, Jafit
Vlerësimi:
5/5
yje 20 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 19 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 19 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 395 Jefta's në Facebook. Pozicioni #66912
Kategoritë:Emrat Hebreje - Emrat Anglisht - Popullore anglisht emrat boy
Komente nga JeftaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jefta? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jefta? Voto për emrin tënd