Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Jordana

Është emri yt Jordana? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Jordan
Djem me tinguj të ngjashëm:Jordan, Jourdain, Jardian, Jordon, Jurdwin, Jourdan, Jorden, Jordano
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jordane, Jardena, Jordanne, Jortine, Jairdan, Jordina, Jordânia, Jourdana
Vlerësimi:
5/5
yje 71 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 45 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 46 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 45 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 63 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 66 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 7680 Jordana's në Facebook. Pozicioni #7262
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Popullore portugalisht emrat vajzë
Komente nga JordanaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jordana? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jordana? Voto për emrin tënd