Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Jordan

Është emri yt Jordan? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Jordanus
Variante:Jordana, Judd, Yarden, Yardena, יַרְדֵן, Йордана, Йорданка
Djem me tinguj të ngjashëm:Jourdain, Jardian, Jordon, Jurdwin, Jourdan, Jorden, Jordano, Jordanna
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jordana, Jordane, Jardena, Jordanne, Jortine, Jairdan, Jordina, Jordânia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 97 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 56 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 56 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 56 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 90 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 91 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 781235 Jordan's në Facebook. Pozicioni #121
Kategoritë:Emrat Hebreje - Popullore grek emrat boy - Popullore francez emrat boy - Popullore anglisht emrat boy - Popullore Swahilian emrat boy - Popullore portugalisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1892
Komente nga JordanPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jordan? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jordan? Voto për emrin tënd