Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Jourdain

Është emri yt Jourdain? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Jordanus
Djem me tinguj të ngjashëm:Jordan, Jardian, Jordon, Jurdwin, Jourdan, Jorden, Jordano, Jordanna
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jordana, Jordane, Jardena, Jordanne, Jortine, Jairdan, Jordina, Jordânia
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 2/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 600 Jourdain's në Facebook. Pozicioni #49509
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga JourdainPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jourdain? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jourdain? Voto për emrin tënd