Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Jits

Është emri yt Jits? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Jit
Djem me tinguj të ngjashëm:Justice, Judge, Justus, Judas, Justis, Jyotish, Jagadis, Jehozadak
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jyotis, Jitka, Jottje, Jetske, Jadwiga, Jedidja, Jutka, Jitske
Vlerësimi:
4/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 1/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 230 Jits's në Facebook. Pozicioni #98992
Kategoritë:Emrat Frisian - Emrat e shkurtër
Komente nga JitsPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jits? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jits? Voto për emrin tënd