Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Judge

Është emri yt Judge? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Justice, Judas, Justus, Justis, Jyotish, Jagadis, Jehozadak, Jodocus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jyotis, Jitka, Jottje, Jetske, Jadwiga, Jedidja, Jutka, Jitske
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3595 Judge's në Facebook. Pozicioni #13227
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1883
Komente nga JudgePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Judge? Voto për emrin tënd


Është emri yt Judge? Voto për emrin tënd