Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Justis

Është emri yt Justis? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:New
Djem me tinguj të ngjashëm:Justice, Judge, Judas, Justus, Jyotish, Jagadis, Jehozadak, Jodocus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jyotis, Jitka, Jottje, Jetske, Jadwiga, Jedidja, Jutka, Jitske
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1470 Justis's në Facebook. Pozicioni #25814
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga JustisPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Justis? Voto për emrin tënd


Është emri yt Justis? Voto për emrin tënd